Informace pro prvňáčky

INFORMACE PRO RODIČE PRVŇÁČKŮ

SEZNAM POMŮCEK PRO ŽÁKA 1. ROČNÍKU

OBALY

na učebnice – slabikář, matematika, živá abeceda, pracovní sešit k živé abecedě (zakoupit na začátku roku podle velikosti učebnic; případně knihovna v Mostě nabízí balení učebnic)

na písanku – obal A4

na sešity – 3 obaly

PENÁL

vybavení - pastelky, fixy, dvě ořezané tužky č. 2, měkká guma, ořezávátko se zásobníkem

AKTOVKA

na záda

POTŘEBY VV A PČ

vodové barvy, voskové pastelky – 12ks, lepidlo (vysouvací) – 2 ks, nůžky se zaoblenými konci (označené), štětec plochý č. 12, štětce kulaté č. 2 a 7, složka barevných papírů, bílé čtvrtky A3 – 10 ks, bílé čtvrtky A4 – 20 ks, náčrtníkové papíry (žluté) – 20 ks, hadřík, pracovní oděv (nejlépe stará pánská košile s upravenými rukávy); v průběhu šk. roku - stavebnice

CVIČEBNÍ ÚBOR

„kraťasy“ a tričko, cvičky, ponožky; na zimu teplákovou soupravu – vše označené jménem a uložené v látkovém sáčku s tkalounem

UBROUSEK

látkový – na svačinu

TOALETNÍ POTŘEBY

ručník s poutkem (podepsaný), mýdlo tekuté, toaletní papír, papírové kapesníky

BAČKORY

na přezouvání - podepsané

NEKUPOVAT - kapsář ani kufřík na výtvarné potřeby. Děti budou mít ve třídách skříňky se zásuvkou.

PRVŇÁČCI A JEJICH PRVNÍ DEN

Milí rodiče,
vedete svého syna či svou dceru poprvé do školy. Bohužel pro letošní rok jsme nuceni změnit pravidla při vítání prvňáčků a to z důvodů problematické hygienické situace, kdy musíme co nejvíce omezit pohyb dalších osob ve škole.

Žáci a jejich rodiče se shromáždí v 7:45 před školou, kde budou děti přivítány jejich třídními učitelkami. Ty pak podají rodičům některé informace a odvedou si děti do tříd. Rodiče vyčkají na své děti před školou.

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Důležité informace týkající se
COVID-19.

PLACENÍ OBĚDŮ

Informace k placení obědů v letošním roce.

ZAJÍMAVÁ AKCE

Den deskových her pořádá Rotaract klub Most. Odkaz najdete na https://www.muzeummost.cz/cz/vystavy-akce/den-deskovych-her

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy