Litvínovský Choroš 2017

Litvínovský Choroš 2017Naši nejlepší z nejlepších, tedy Josef Streiftau, Jakub Sivák a Kateřina Milerová, se od 13. do 14. prosince 2017 zúčastnili Choroše v Litvínově. Čekalo na ně 20 stanovišť, v nichž si mohli procvičit své znalosti i dovednosti z mnoha oblastí.
V některých si vedli lépe, v jiných jim to bohužel šlo hůře. I přesto se naše parta statečných nevzdala a bojovala do úplného konce. Jsme na vás pyšní!

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

DŮLEŽITÉ - INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd.

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY

25. června se slavnostně rozloučili vycházející žáci s naší školou. Článek v sekci nástěnka.

DŮLEŽITÉ - CO DO 1.TŘÍDY

Sledujte sekci Nástěnka, kde v nejbližších dnech najdete informace o všem, co je pro vašeho prvňáčka důležité.