ZDOBENÍČKO, ZDOBENÍ

Trochu předěláme jedno úsloví… Kdo si školu zdobí, nezlobí. Platí to nejen o dětech. A sliby se mají plnit. Nejen o Vánocích. Co tím vším myslíme? Přečtěte si článek.

V článku o adventním čase jsem zmiňovala, že se škola halí do vánoční atmosféry. Běžné je, že školu zdobí převážně děti. Letos se však do toho ve velkém pustili i dospěláci. Hlavně asistenti pedagogů. V době, kdy učitelé měli své povinné školení a děti ředitelské volno, asistenti nezaháleli, chopili se nůžek a pustili se do výroby vloček. A ty teď zdobí okna školy. U šaten příchozí vítá vánoční stromeček. Ten s láskou nazdobily paní uklízečky. A i v jídelně je vánoční atmosféra, v níž hlavní roli hraje rovněž stromeček. Hlavně dárky pod ním jsou k nezaplacení – láska, pohoda, zdraví… A vše pochopitelně doplňuje výzdoba jednotlivých tříd. Děti z druhého stupně vytvářejí společnými silami v hodinách pracovních činností betlémy. V galerii se můžete podívat, jak jim to jde. A výsledek? Jakmile bude hotovo, fotografie určitě přidáme.
Sliby se mají plnit. Přidáváme slíbenou fotografii hotového betlému.

DO FOTOGALERIE TUDY

Slib se má plnit, nejen o Vánocích. A tak přidávám fotografii již hotového betlému.

07.12.2023 23:15 Petra Pětioká