Skládáme uhlovodíky

Přípravný kurz ke zkouškám z MATEMATIKY

NAŠE AKCE

V rámci akce IT DÍLNY bylo sestaveno několik úžasných strojů. Také deváťáci zajímavou formou vstřebávali informaci o prevenci rakoviny.

Litvínovský CHOROŠ

Nádherné 6.místo v konkurenci třiceti škol získalo družstvo ve složení Alan Yermolayev, Anna Humpolcová a Matěj Caba.

ROZVRH

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.