ZMĚNA ROZVRHU

Rozvrh platný od 2. 4. 2019

ROZVRH od 4.3.2019

ZÁPISOVÉ LÍSTKY

Od 4.3. 2019 jsou v kanceláři školy k vyzvednutí zápisové lístky na střední školy. Lístky budou vydávány zákonnému zástupci žáka proti podpisu. Prosím, vyzvedněte si je co nejdříve.
Termíny pro vyzvedávání:
Pondělí od 7.00 do 14.00
Úterý    od7.00 do 14.00
Středa  od 7.00 do 14.00
Čtvrtek od 7.00 do 15.00
Pátek    od 7.00 do 14.00

Skládáme uhlovodíky

Přípravný kurz ke zkouškám z MATEMATIKY

NAŠE AKCE

V rámci akce IT DÍLNY bylo sestaveno několik úžasných strojů. Také deváťáci zajímavou formou vstřebávali informaci o prevenci rakoviny.

Litvínovský CHOROŠ

Nádherné 6.místo v konkurenci třiceti škol získalo družstvo ve složení Alan Yermolayev, Anna Humpolcová a Matěj Caba.

ROZVRH

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.