ANGLICKÝ JAZYK

DISTANČNÍ VÝUKA ANLICKÉHO JAZYKA

18.10. 2020
Upozorňuji, že všichni žáci 7.A, 8.B, 9.A a 9.B dostali připojení k interaktivní učebnici. Ti co byli ve škole dostali připojení rovnou v hodině, ostatním jsem zaslala připojení do zpráv v elektronické žákovské knížce. Dnešní prohlídkou přečtení těchto zpráv vyšlo najevo, že mnozí z vás je vůbec nečetli. Což znamená, že se k žákovské knížce nepřihlašujete a nepracujete. Bohužel nepracují ani ti, kteří si připojení vyzkoušeli přímo v hodině ve škole. Znovu připomínám, že distanční výuka je součástí základního vzdělávání a máte povinnost se jí účastnit. Pokud máte nějaký technický problém, kontaktujte mne prostřednictvím ŽK nebo zanechte vzkaz ve škole a domluvíme se na řešení.

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy