Žákovský parlament

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT NOVĚ

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT NOVĚŠkolní žákovská rada, nově ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT, pracuje  od ledna 2019 podle trochu jiných pravidel. Parlamenťáci 3. - 9. ročníku, kteří vzešli z třídních voleb, se scházejí každou středu od 14.00 do 15.30 hod. Předávají si informace a nápady ze svých tříd, vymýšlejí školní akce a podílejí se na jejich pořádání. Debatují o tom, co by v naší škole mohlo fungovat lépe, co by sami chtěli zlepšit, jak se o to přičinit... Zároveň si také hrají, připravují své motto a znak, navzájem se poznávají, aby byli silnou, fungující a platnou skupinou naší školy. To vše pod koordinací Ivany Pracné a Mgr. Lenky Holubové.

Tak pracuje žákovský parlament

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

DŮLEŽITÉ - INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd.

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY

25. června se slavnostně rozloučili vycházející žáci s naší školou. Článek v sekci nástěnka.

DŮLEŽITÉ - CO DO 1.TŘÍDY

Sledujte sekci Nástěnka, kde v nejbližších dnech najdete informace o všem, co je pro vašeho prvňáčka důležité.