Hravá angličtina

Zájmový kroužek Angličtina pro prvnáčky pod vedením paní asistentky Alice Vasilenkové je určen pro žáky 1. a 2. tříd, kteří se chtějí naučit anglicky hravou formou.

Žáci z prvních tříd se scházejí každý pátek od 11.40 do 12.25 a žáci druhých tříd se scházejí každé úterý od 11.40 do 12.25 malé družině, kde se hravou formou naučí nová anglická slovíčka. Žáci se mohou těšit na pohybové hry, zpěv, kreslení a užívání si legrace s angličtinou.

V pátek 5.10.2018 bude ředitelské volno z důvodu školení celého pedagogického sboru.
Školní družina tento den nebude v provozu.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.