Keramický kroužek

Keramický kroužek pod vedením paní učitelky Ivany Zoulové je určen pro žáky 1. i 2. stupně, kteří rádi tvoří z keramiky.

Žáci se scházejí každou středu od 14.00 do 15.00 v učebně výtvarné výchovy, kde se seznámí s keramikou, s jejími vlastnostmi a možnostmi zpracování. Žáci se nauči s keramikou zacházet a vyzkouší si glazování již vytvořených a vypálených výrobků. Žáci si mohou vytvořit dárečky pro své blízké. Fantazii a kreativitě se meze nekladou, proto jsou všichni zájemci vítáni.

V pátek 5.10.2018 bude ředitelské volno z důvodu školení celého pedagogického sboru.
Školní družina tento den nebude v provozu.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.