Pohybové hry I. a II.

Zájmový kroužek Pohybové hry I. a Pohybové hry II. pod vedením Mgr. Lucie Podlipné a Radky Bažové je určen pro žáky 1. stupně, kteří rádi sportují.

Žáci se scházejí každou středu  od 12:45   do  13:15  ve školní tělocvičně, kde hrají především míčové hry (přehazovanou, zapamatovanou, volejbal, vybíjenou ...). Další náplní jsou sportovní aktivity související s nápady žáků.

ZKRÁCENÍ VYUČOVÁNÍ

Dne 23.1.2020 odpadá žákům odpolední vyučování. Důvodem je konání pololetní pedagogické rady.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se na p.uč. Petru Pětiokou a domluvte si schůzku.