Pohybové hry I. a II.

Zájmový kroužek Pohybové hry I. a Pohybové hry II. pod vedením Mgr. Lucie Podlipné a Radky Bažové je určen pro žáky 1. stupně, kteří rádi sportují.

Žáci se scházejí každou středu  od 12:45   do  13:15  ve školní tělocvičně, kde hrají především míčové hry (přehazovanou, zapamatovanou, volejbal, vybíjenou ...). Další náplní jsou sportovní aktivity související s nápady žáků.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

DŮLEŽITÉ - INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd.

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY

25. června se slavnostně rozloučili vycházející žáci s naší školou. Článek v sekci nástěnka.

DŮLEŽITÉ - CO DO 1.TŘÍDY

Sledujte sekci Nástěnka, kde v nejbližších dnech najdete informace o všem, co je pro vašeho prvňáčka důležité.