Tvořivá dílnička

Zájmový kroužek Tvořivá dílnička pod vedením paní učitelky Šárky Grametbauerové je určen pro žáky 1. stupně, kteří rádi pracují
s různými materiály45

Žáci se scházejí každý čtvrtek od 12.30 do 13.30 ve 3. B, kde rozvíjí výtvarnou tvořivost, estetické cítění a pracovat s rozmanitými materiály.

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích .
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.