Výtvarný kroužek I. st.

Výtvarný kroužek I. pod vedením paní učitelky Taťány Korejsové je určen pro žáky 1. stupně a žáky z 6. A, kteří rádi rozvíjejí své smyslové vnímání světa.

Žáci se scházejí každé pondělí od 11.45  do 13.00 v 1. A, kde se seznamují s různými výtvarnými technikami a postupy, samy si některý z osvojených postupů zvolí ten vhodný pro svůj záměr. Při zkoumání, experimentování a objevování možností různých materiálů rozvíjejí svou tvořivost a hledají si vlastní kreativní pojetí.

Náramky přátelství

Hra s barvou

V pátek 5.10.2018 bude ředitelské volno z důvodu školení celého pedagogického sboru.
Školní družina tento den nebude v provozu.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.