Výtvarný kroužek I. st.

Výtvarný kroužek I. pod vedením paní učitelky Taťány Korejsové je určen pro žáky 1. stupně a žáky ze 7. A, kteří rádi rozvíjejí své smyslové vnímání světa.

Žáci se scházejí každou středu od 11.40  do 12.30 ve 2. A, kde se seznamují s různými výtvarnými technikami a postupy, samy si některý z osvojených postupů zvolí ten vhodný pro svůj záměr. Při zkoumání, experimentování a objevování možností různých materiálů rozvíjejí svou tvořivost a hledají si vlastní kreativní pojetí.

Náramky přátelství

Hra s barvou

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.