Výtvarný kroužek I. st.

Výtvarný kroužek I. pod vedením paní učitelky Taťány Korejsové je určen pro žáky 1. stupně a žáky ze 7. A, kteří rádi rozvíjejí své smyslové vnímání světa.

Žáci se scházejí každou středu od 11.40  do 12.30 ve 2. A, kde se seznamují s různými výtvarnými technikami a postupy, samy si některý z osvojených postupů zvolí ten vhodný pro svůj záměr. Při zkoumání, experimentování a objevování možností různých materiálů rozvíjejí svou tvořivost a hledají si vlastní kreativní pojetí.

Náramky přátelství

Hra s barvou

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Důležité informace týkající se
COVID-19.

PLACENÍ OBĚDŮ

Informace k placení obědů v letošním roce.

ZAJÍMAVÁ AKCE

Den deskových her pořádá Rotaract klub Most. Odkaz najdete na https://www.muzeummost.cz/cz/vystavy-akce/den-deskovych-her

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy