Výtvarný kroužek I. st.

Výtvarný kroužek I. pod vedením paní učitelky Taťány Korejsové je určen pro žáky 1. stupně a žáky ze 7. A, kteří rádi rozvíjejí své smyslové vnímání světa.

Žáci se scházejí každou středu od 11.40  do 12.30 ve 2. A, kde se seznamují s různými výtvarnými technikami a postupy, samy si některý z osvojených postupů zvolí ten vhodný pro svůj záměr. Při zkoumání, experimentování a objevování možností různých materiálů rozvíjejí svou tvořivost a hledají si vlastní kreativní pojetí.

Náramky přátelství

Hra s barvou

INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd. Informace o sešitech a dalších pomůckách najdete v tabulce v sekci NÁSTĚNKA.

1.TŘÍDY

Důležité informace pro vašeho prvňáčka jsou na stránkách 1.A a 1.B.