Informace pro deváťáky

BROŽURY S PŘEHLEDEM STŘEDNÍCH ŠKOL

Již jsou k dispozici brožury s informacemi o středních školách.
Od pondělí 9. 11. 2020 do pátku 13. 11. 2020 si je vyzvedněte v šatně školy v čase od 9:00 do 12:00 hodin. Vyzvedávat si jej mohou jen žáci, není nutná přítomnost zákonného zástupce. Informace se týká všech vycházejících žáků, nejen devátých tříd.

Den otevřených dveří v SOŠ Hamr

Den otevřených dveří, původně naplánovaný na 12. 11. 2020, bohužel nemůže letos proběhnout tak, jak jsme zvyklí. Proto škola připravila jeho on-line formu. Na webových stránkách, na Facebooku a na Instagramu budou uvedeny odkazy na jednotlivé obory. Po kliknutí na zájmový obor bude uchazeč spojen přes internet do školy. Ve škole bude fungovat v určeném čase tým, který sdělí potřebné informace.

Prezentaci SOŠ Hamr najdete i v následujících odkazech.

Prezentace jednotlivých oborů formou spotů, odkaz „Pro uchazeče – prezentace oborů“

Na školním Facebooku

Na Instagramu

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

INFORMACE O NÁVRATU ŽÁKŮ DO ŠKOLY

Informace o nástupu žáků do školy po kliknutí na nadpis.

ŠKOLNÍ ŘÁD PRO ROK 2020/2021

Žádáme rodiče i žáky, aby si dostatečně prostudovali školní řád pro letošní školní rok, obzvláště pak "Článek 10", v němž jsou stanoveny postupy při distanční výuce.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy