Školní knihovna

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Školní knihovna je otevřena
 v pondělí, středu a čtvrtek od 7.30 do 7.45  hodin.

V knihovně je k půjčení více než 5 000 knih. Nabízíme pohádky, dobrodružnou literaturu, dívčí romány, naučnou literaturu z mnoha oblastí, encyklopedie a beletrii pro dospělé.

Pokud si s výběrem knihy nevíte rady, rádi vám s ním pomůžeme.

Z NAŠÍ KNIHOVNY

Z NAŠÍ KNIHOVNYBěž, chlapče, běž
Uri Orlev
Příběh mladého židovského chlapce, který jako poslední přeživší ze své rodiny se schovává v polských lesích a v různých rodinách na venkově. Zažívá strach, zradu, bolest, je zraněn, ale přežívá. Napínavý příběh pro chlapce i dívky, který vás vtáhne do období 2. světové války.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.