Školní knihovna

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Školní knihovna je otevřena
 v pondělí, středu a čtvrtek od 7.30 do 7.45  hodin.

V knihovně je k půjčení více než 5 000 knih. Nabízíme pohádky, dobrodružnou literaturu, dívčí romány, naučnou literaturu z mnoha oblastí, encyklopedie a beletrii pro dospělé.

Pokud si s výběrem knihy nevíte rady, rádi vám s ním pomůžeme.

Z NAŠÍ KNIHOVNY

Z NAŠÍ KNIHOVNYBěž, chlapče, běž
Uri Orlev
Příběh mladého židovského chlapce, který jako poslední přeživší ze své rodiny se schovává v polských lesích a v různých rodinách na venkově. Zažívá strach, zradu, bolest, je zraněn, ale přežívá. Napínavý příběh pro chlapce i dívky, který vás vtáhne do období 2. světové války.

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

Maskot BOVÝSEK mezi námi

obrázek
6. března 2019 navštívil žáky prvních až třetích tříd maskot BOVÝSEK. Jeho návštěva byla spojena se školním projektem "Ovoce do škol". Děti se hravou formou seznámily se zásadami zdravého stravování. (Více po kliknutí na nadpis.)

Nabídka středních škol

Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.
Dne 28.2. proběhla v ICVA recitační soutěž.

ZÁPISOVÉ LÍSTKY NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Vážení rodiče vycházejících žáků, věnujte pozornost sekci nástěnka, kde se dozvíte informace o vyzvednutí zápisových lístků na střední školy. (Sekce se vám otevře po kliknutí na nadpis tohoto článku)

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od pondělí 4.3.2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.