VÝTVARNÁ VÝCHOVA - ÚKOL NA ÚNOR

Milí žáci, v únoru se seznámíte další výtvarnou technikou. Pomocí této techniky si zpracujete své zážitky z procházky nebo...
Popis, jak na to, jakým způsobem pracovat, najdete tady : OKÉNKOVÁ ILUSTRACE

Vážení zákonní zástupci,

dne 30. 11. 2020 pokračuje uvolňování některých vládních opatření Covid-19. Do školy se vrátí některé ročníky a to takto:

V týdnu od 30. 11. –   4. 12. 2020 budou do školy chodit žáci 6.A, 8.B, 9.A, 9.B. třídy.

v týdnu od   7.  12. – 11. 12. 2020 budou do školy chodit žáci 7.A, 8.A, 9.A, 9.B třídy.

Do odvolání se takto budou ročníky II. stupně střídat po týdnu.

Výuka ve škole bude probíhat pro přítomné ročníky podle platného rozvrhu (mimo tělesné výchovy) a to pouze v kmenových třídách (kromě informatiky).

ZDE najdete rozvrh pro vaši třídu, který je platný
od 30. 11. 2020 až do odvolání.

Žáci, kteří v daný týden zůstanou na distanční výuce, budou podle platného rozvrhu kontaktováni učiteli přes Google Meet.

Všichni žáci ve škole, kteří mají zaplacený a objednaný oběd budou obědvat v normálním režimu. Žáci na distanční výuce si mohou vyzvedávat oběd do nosiče.

*  Dejte dětem teplejší oblečení, z důvodu častějšího větrání ve třídách (nezapomínat přezůvky).

*  Žáci ve všech třídách musí používat po celou dobu výuky roušku. Proto je nutné vybavit žáky alespoň 2 rouškami a igelitovým sáčkem na odkládání.

*  Výuka bude probíhat za zvýšených hygienických opatření.

Budou striktně vyžadována:

pravidla  3 R = roušky, rozestupy a mytí rukou (dezinfekce).

ZDE  najdete
způsob rozdělení výuky pro II. stupeň
platný od 30. 11. 2020.

ROZVRH ONLINE VÝUKOVÝCH HODIN

ZDE najdete rozvrh vašich online hodin platný od 18. 11. do 27. 11. 2020.

JAK VYTVOŘIT GMAIL ADRESU

03.11. 2020
Milí žáci, protože i nadále se nemůžeme potkávat ve škole, připravili jsme možnost alternativní - výuku online. Abyste se mohli výuky účastnit, musíte si vytvořit gmailovou adresu. Návod najdete zde: JAK NA TO
Adresu si prosím vytvořte v průběhu tohoto týdne, do 8. 11. 2020, aby výuka mohla začít již v příštím týdnu.

JAK SE CHOVAT NEJEN O PRÁZDNINÁCH

23.10. 2020
JAK SE  CHOVAT NEJEN O PRÁZDNINÁCH

SEŠITY A DALŠÍ POMŮCKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

29.05. 2020
Informace o pomůckách a sešitech pro přiští školní rok najdete zde SEZNAM POMŮCEK, SEŠITŮ PRO II. STUPEŇ

VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO 7.- 9. ROČNÍK

29.05. 2020
Pro hodiny výtvarné výchovy pro školní rok 2020/2021 si doplňte potřeby, které jste zakupovali již v 6. třídě. Do školy pak přineste:
BÍLÉ ČTVRTKY        A3      30 ks
                                 A4       20 ks
NÁČRTNÍK - 20 listů, žluté    1 ks
(Seznam všech potřeb najdete zde SEZNAM POMŮCEK PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU NA II. STUPNI)

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY

Klikněte na nadpis a objeví se vám informace o tom, jak si vyzkoušet přijímací testy na střední školy.

SOUTĚŽ MINISTERSTVA VNITRA

Na stránkách 1. a 2. stupně najdete informace o 18. ročníku soutěže "Svět očima dětí".

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

INTERNET S ROZUMEM

Informace o online přednášce o bezpečném chování na internetu, určeno rodičům. Seminář je opakován pro velký úspěch.

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy