SEŠITY A DALŠÍ POMŮCKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

29.05. 2020
Informace o pomůckách a sešitech pro přiští školní rok najdete zde SEZNAM POMŮCEK, SEŠITŮ PRO II. STUPEŇ

VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO 7.- 9. ROČNÍK

29.05. 2020
Pro hodiny výtvarné výchovy pro školní rok 2020/2021 si doplňte potřeby, které jste zakupovali již v 6. třídě. Do školy pak přineste:
BÍLÉ ČTVRTKY        A3      30 ks
                                 A4       20 ks
NÁČRTNÍK - 20 listů, žluté    1 ks
(Seznam všech potřeb najdete zde SEZNAM POMŮCEK PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU NA II. STUPNI)

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Důležité informace týkající se
COVID-19.

PLACENÍ OBĚDŮ

Informace k placení obědů v letošním roce.

ZAJÍMAVÁ AKCE

Den deskových her pořádá Rotaract klub Most. Odkaz najdete na https://www.muzeummost.cz/cz/vystavy-akce/den-deskovych-her

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy