ZDE  najdete
způsob rozdělení výuky pro II. stupeň
platný od 30. 11. 2020.

ROZVRH ONLINE VÝUKOVÝCH HODIN

ZDE najdete rozvrh vašich online hodin platný od 18. 11. do 27. 11. 2020.

VÝUKA ONLINE

03.11. 2020
Milí žáci, protože i nadále se nemůžeme potkávat ve škole, připravili jsme možnost alternativní - výuku online. Abyste se mohli výuky účastnit, musíte si vytvořit gmailovou adresu. Návod najdete zde: JAK NA TO
Adresu si prosím vytvořte v průběhu tohoto týdne, do 8. 11. 2020, aby výuka mohla začít již v příštím týdnu.

JAK SE CHOVAT NEJEN O PRÁZDNINÁCH

23.10. 2020
JAK SE  CHOVAT NEJEN O PRÁZDNINÁCH

SEŠITY A DALŠÍ POMŮCKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

29.05. 2020
Informace o pomůckách a sešitech pro přiští školní rok najdete zde SEZNAM POMŮCEK, SEŠITŮ PRO II. STUPEŇ

VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO 7.- 9. ROČNÍK

29.05. 2020
Pro hodiny výtvarné výchovy pro školní rok 2020/2021 si doplňte potřeby, které jste zakupovali již v 6. třídě. Do školy pak přineste:
BÍLÉ ČTVRTKY        A3      30 ks
                                 A4       20 ks
NÁČRTNÍK - 20 listů, žluté    1 ks
(Seznam všech potřeb najdete zde SEZNAM POMŮCEK PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU NA II. STUPNI)

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

INFORMACE O NÁVRATU ŽÁKŮ DO ŠKOLY

Informace o nástupu žáků do školy po kliknutí na nadpis.

ŠKOLNÍ ŘÁD PRO ROK 2020/2021

Žádáme rodiče i žáky, aby si dostatečně prostudovali školní řád pro letošní školní rok, obzvláště pak "Článek 10", v němž jsou stanoveny postupy při distanční výuce.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy