Archiv 2018/2019

V pondělí od 11.30 -12 hod.... po předchozí domluvě

Projekt ke vzniku ČSSR

Učebnice do 2. třídy zabalte, pomůcky a sešity máte nalepené v žákovské knížce, prosím, aby v září měly děti vše připravené a zakoupené..budeme v září ještě vybírat peníze na PS z Čj, Ma a PRV...děkuji I.Fejková

Kontrolujte penály, dětem chybí tužky, gumy, ořezávátka,  pastelky!!! - nemůžeme pracovat :-(

Nemáme lepidlo a kapesníky, děkuji

Děkuji p. Siebrové, Holubové za papíry na kresleníLíbající

Nutné !!!čtěte každý den!!!!, kontrola penálu a ořezávání pastelek a tužek!!!
Vybíráme šťávu, děkujeme

Málem si nás odnesli :-)

Divadlo - Vánoce tří sněhuláků

Krásné vánoční svátky a šťastný rok 2019....přeji všem dětem i rodičům I. Fejková

Krásné vánoční svátky a  šťastný rok 2019....přeji všem  dětem i rodičům I. Fejková

Jsme v novinách - Mostecký deník

Naše první Vánoce

Bobování

Knihovna ICVA

Projekt EU - ovoce do škol

Středisko volného času - polytechnické stavebnice

Dětský den

Návštěva v MŠ

Výlet Zoo Ústí n.Labem

Krásné prázdniny a těším se na vás zase v září...:-)

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy