Archiv 2018/2019

V pondělí od 11.30 -12 hod.... po předchozí domluvě

Projekt ke vzniku ČSSR

Učebnice do 2. třídy zabalte, pomůcky a sešity máte nalepené v žákovské knížce, prosím, aby v září měly děti vše připravené a zakoupené..budeme v září ještě vybírat peníze na PS z Čj, Ma a PRV...děkuji I.Fejková

Kontrolujte penály, dětem chybí tužky, gumy, ořezávátka,  pastelky!!! - nemůžeme pracovat :-(

Nemáme lepidlo a kapesníky, děkuji

Děkuji p. Siebrové, Holubové za papíry na kresleníLíbající

Nutné !!!čtěte každý den!!!!, kontrola penálu a ořezávání pastelek a tužek!!!
Vybíráme šťávu, děkujeme

Málem si nás odnesli :-)

Divadlo - Vánoce tří sněhuláků

Krásné vánoční svátky a šťastný rok 2019....přeji všem dětem i rodičům I. Fejková

Krásné vánoční svátky a  šťastný rok 2019....přeji všem  dětem i rodičům I. Fejková

Jsme v novinách - Mostecký deník

Naše první Vánoce

Bobování

Knihovna ICVA

Projekt EU - ovoce do škol

Středisko volného času - polytechnické stavebnice

Dětský den

Návštěva v MŠ

Výlet Zoo Ústí n.Labem

Krásné prázdniny a těším se na vás zase v září...:-)

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. tříd proběhne na naší škole ve dnech
6.4. - 8.4.2020
Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí.
Informace o tom, jak postupovat, najdete v sekci Nástěnka.

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

obrázek
Informace o tom, co Česká televize připravila jako pomoc rodičům a jejich dětem při domácím vzdělávání. Najdete zde odkazy na vysílání, na některá videa i na nový vzdělávací web ČT EDU.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.