Bruslení pro žáky

Dne 31. 1. jedeme s žáky bruslit.
Informace s potřebnými údaji budou mít žáci v ŽK. Prosím rodiče o včasné vyplnění. A dále ty, kteří ještě nezapolatili dopravu, aby tak učinili co nejříve.

Prosím o kontrolu penálu tj.ořezané pastelky, tužky, pero, guma, ořezávátko
NEPŘIPRAVENOST PENÁLU
Děti nemají s čím psát, stále něco zapomínají - ŽK, notýsky, úkoly, pravítka, nůžky, lepidla atd...  ztěžuje to práci při hodinách.....

Časté zapomínání bude řešeno kázeňskými postihy (třídní důtky).

Exkurze do sběrného dvora

Sběrný dvůr
V rámci vyučování - prvouky navštívili žáci třídy 3.A sběrný dvůr v Obrnicích.
Areálem nás provedl pan Choreň, který vysvětlil dětem důležitost třídění odpadových surovin.  Ukázal nám systém třídění různého odpadu od papíru, plastů, železa, skla až  k elektroodpadu a ke skladování nebezpečných látek.Ve škole třídíme odpad, zúčastňujeme se soutěže se sběrnými surovinami ŠVARC. Sbíláme papír, PET lahve,víčka a Alu-plechovky.
Cestou jsme si prohlédli naši obec a  místa, kde se provádějí opravy, procvičili jsme si znalost dopravních značek a správného přecházení vozovky.

Divadlo 17.prosince

Divadlo 17.prosinceV posledním týdnu školy pojedeme s žáky do Divadla Rozmanitostí na vánoční pohádku "VÁNOCE TŘÍ SNĚHULÁKŮ"
Cena i s dopravou je 75Kč.

Vánoční dílny

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Ve dnech 22. 12. 2018 až 2. 1. 2019 jsou vánoční prázdniny.
Dále upozorňuji na dny ředitelského volna ve dnech 3. a 4. ledna 2019
Škola včetně ŠD a ŠJ je uzavřená.

PONDĚLÍČJ - MLMPRVTVČT
ÚTERÝAJČJ - MLMVVVV
STŘEDAPRVAJMČJ - ML
ČTVRTEKČJ - MLMČT/PSHVČT
PÁTEKČJ - MLTVAJMČT/PS

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.