Plavání

Volby do školního parlamentu

Bruslení

Bruslení pro žáky

Dne 31. 1. jedeme s žáky bruslit.
Informace s potřebnými údaji budou mít žáci v ŽK.

Prosím o kontrolu penálu tj.ořezané pastelky, tužky, pero, guma, ořezávátko
NEPŘIPRAVENOST PENÁLU
Děti nemají s čím psát, stále něco zapomínají - ŽK, notýsky, úkoly, pravítka, nůžky, lepidla atd...  ztěžuje to práci při hodinách.....

Časté zapomínání bude řešeno kázeňskými postihy (třídní důtky).

Exkurze do sběrného dvora

Sběrný dvůr
V rámci vyučování - prvouky navštívili žáci třídy 3.A sběrný dvůr v Obrnicích.
Areálem nás provedl pan Choreň, který vysvětlil dětem důležitost třídění odpadových surovin.  Ukázal nám systém třídění různého odpadu od papíru, plastů, železa, skla až  k elektroodpadu a ke skladování nebezpečných látek.Ve škole třídíme odpad, zúčastňujeme se soutěže se sběrnými surovinami ŠVARC. Sbíláme papír, PET lahve,víčka a Alu-plechovky.
Cestou jsme si prohlédli naši obec a  místa, kde se provádějí opravy, procvičili jsme si znalost dopravních značek a správného přecházení vozovky.

Divadlo 17.prosince

Divadlo 17.prosinceV posledním týdnu školy pojedeme s žáky do Divadla Rozmanitostí na vánoční pohádku "VÁNOCE TŘÍ SNĚHULÁKŮ"
Cena i s dopravou je 75Kč.

Vánoční dílny

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Ve dnech 22. 12. 2018 až 2. 1. 2019 jsou vánoční prázdniny.
Dále upozorňuji na dny ředitelského volna ve dnech 3. a 4. ledna 2019
Škola včetně ŠD a ŠJ je uzavřená.

PONDĚLÍČJ - MLMPRVTVČT
ÚTERÝAJČJ - MLMVVVV
STŘEDAPRVAJMČJ - ML
ČTVRTEKČJ - MLMČT/PSHVČT
PÁTEKČJ - MLTVAJMČT/PS

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.