Plavání

Volby do školního parlamentu

Bruslení

Bruslení pro žáky

Dne 31. 1. jedeme s žáky bruslit.
Informace s potřebnými údaji budou mít žáci v ŽK.

Prosím o kontrolu penálu tj.ořezané pastelky, tužky, pero, guma, ořezávátko
NEPŘIPRAVENOST PENÁLU
Děti nemají s čím psát, stále něco zapomínají - ŽK, notýsky, úkoly, pravítka, nůžky, lepidla atd...  ztěžuje to práci při hodinách.....

Časté zapomínání bude řešeno kázeňskými postihy (třídní důtky).

Exkurze do sběrného dvora

Sběrný dvůr
V rámci vyučování - prvouky navštívili žáci třídy 3.A sběrný dvůr v Obrnicích.
Areálem nás provedl pan Choreň, který vysvětlil dětem důležitost třídění odpadových surovin.  Ukázal nám systém třídění různého odpadu od papíru, plastů, železa, skla až  k elektroodpadu a ke skladování nebezpečných látek.Ve škole třídíme odpad, zúčastňujeme se soutěže se sběrnými surovinami ŠVARC. Sbíláme papír, PET lahve,víčka a Alu-plechovky.
Cestou jsme si prohlédli naši obec a  místa, kde se provádějí opravy, procvičili jsme si znalost dopravních značek a správného přecházení vozovky.

Divadlo 17.prosince

Divadlo 17.prosinceV posledním týdnu školy pojedeme s žáky do Divadla Rozmanitostí na vánoční pohádku "VÁNOCE TŘÍ SNĚHULÁKŮ"
Cena i s dopravou je 75Kč.

Vánoční dílny

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Ve dnech 22. 12. 2018 až 2. 1. 2019 jsou vánoční prázdniny.
Dále upozorňuji na dny ředitelského volna ve dnech 3. a 4. ledna 2019
Škola včetně ŠD a ŠJ je uzavřená.

PONDĚLÍČJ - MLMPRVTVČT
ÚTERÝAJČJ - MLMVVVV
STŘEDAPRVAJMČJ - ML
ČTVRTEKČJ - MLMČT/PSHVČT
PÁTEKČJ - MLTVAJMČT/PS

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.