Archiv 2018/2019

PÁTEKČJ - MLTVAJMČT/PS

Exkurze do sběrného dvora

Sběrný dvůr
V rámci vyučování - prvouky navštívili žáci třídy 3.A sběrný dvůr v Obrnicích.
Areálem nás provedl pan Choreň, který vysvětlil dětem důležitost třídění odpadových surovin.  Ukázal nám systém třídění různého odpadu od papíru, plastů, železa, skla až  k elektroodpadu a ke skladování nebezpečných látek.Ve škole třídíme odpad, zúčastňujeme se soutěže se sběrnými surovinami ŠVARC. Sbíláme papír, PET lahve,víčka a Alu-plechovky.
Cestou jsme si prohlédli naši obec a  místa, kde se provádějí opravy, procvičili jsme si znalost dopravních značek a správného přecházení vozovky.

Divadlo 17.prosince

Divadlo 17.prosinceV posledním týdnu školy pojedeme s žáky do Divadla Rozmanitostí na vánoční pohádku "VÁNOCE TŘÍ SNĚHULÁKŮ"
Cena i s dopravou je 75Kč.

Vánoční dílny

ŘEDITELSKÉ VOLNO

Ve dnech 22. 12. 2018 až 2. 1. 2019 jsou vánoční prázdniny.
Dále upozorňuji na dny ředitelského volna ve dnech 3. a 4. ledna 2019
Škola včetně ŠD a ŠJ je uzavřená.

Prosím o kontrolu penálu tj.ořezané pastelky, tužky, pero, guma, ořezávátko
NEPŘIPRAVENOST PENÁLU
Děti nemají s čím psát, stále něco zapomínají - ŽK, notýsky, úkoly, pravítka, nůžky, lepidla atd...  ztěžuje to práci při hodinách.....

Časté zapomínání bude řešeno kázeňskými postihy (třídní důtky).

Bruslení pro žáky

Dne 31. 1. jedeme s žáky bruslit.
Informace s potřebnými údaji budou mít žáci v ŽK.

Bruslení

Volby do školního parlamentu

Plavání

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy