Archiv 2017/2018

ČTVRTEKČjMČt/PsTv
PÁTEKČjČpMČt

Konzultační hodiny pro rodiče má paní učitelka Radka Bažová
po předchozí telefonické domluvě vždy v úterý od 11.30 do 12.00.

Pravidla třídy

1. Usmíváme se a jsme na sebe hodní.
2. Staráme se o své věci.
3. Používáme kouzelná slovíčka.
4. Pozorně nasloucháme a dáváme během hodiny pozor.
5. Hlásíme se o slovo.
6. Chováme se bezpečně
7. Svačíme v lavici.
8. Na vyučování jsme připraveni.
9. Jsme kamarádi a pomáháme si.
10. Zdravíme všechny dospělé osoby.

Čert a Mikuláš

Pyžamová párty + psaní Ježíškovi

Dovádění na sněhu aneb i ze sněhu se dá modelovat :-)

Barevný týden 12.2. - 16.2. 2018

Barevný týden 12.2. - 16.2. 2018S dětmi se zapojíme do celorepublikového projektu s názvem "BAREVNÝ TÝDEN". A co se po nás tedy chce? Být oblečený každý den do jiné barvy.

PONDĚLÍ: červená

ÚTERÝ: žlutá
STŘEDA: modrá
ČTVRTEK: černá
TEK:  duhová  (co nejvíce barev)

Pokud máte například pouze vršek v určené barvě, vezměte si černé kalhoty, aby vám nezkazily celkový dojem. Pátek bude nejbarevnější, oblečte si všechny barvy, co doma najdete!

Pondělí - červený den s 2.B

Úterý - žlutý den

Středa - modrý den

Čtvrtek - černý den

Pátek - duhový den

Velikonoční osení

DEN ZEMĚ - zpátky do minulosti....mobilní trilopark

Hodina Vv a Pč - kdyby to náhodou někdo nepoznal...tak toto jsou čarodějnice :-)

FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD 28.5.

společné foto třídy 30 Kč
jednotlivci 60 Kč (3ks + každé foto navíc 20 Kč)

Koncert v ICVA

Koncert v ICVA- Ro(c)ková krabička
- v  pondělí 28.5.

- cena 45 Kč

POMŮCKY DO 3.TŘÍDY

:-)

Rodiče a žáci, zde přikládám seznam pomůcek do 3.třídy. Stačí, když rozkliknete ikonu (obrázek) níže.
Jinak přeji pohodové prázdniny. Nabijte energii a v září ve škole na shledanou. Vaše paní učitelka :-)

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy