Pomůcky pro 5. ročník

Sešity: 644 - 2 ks                                           Ostatní potřeby:
                   523 - 10 ks                                          TV úbor
            544 - 3 ks                                             bačkory
            524 - 8 ks                                             papírové kapesníky
            obaly na sešity                                     ručník, tekuté mýdlo
                                                                          pero
Potřeby na VV a Pč:                                          guma
barevné papíry - 2 ks                                       ořezávátko
bílé čtvrtky A3 - 20 ks                                      kružítko
bílé čtvrtky A4 - 50 ks                                      tužky č. 1,2,3
skicák               - 2 ks                                        pravítko 30 cm
vodovky                                                             trojúhelník s ryskou
tempery                                                             obaly na učebnice
voskovky
černá tuš
štětce - slabý a silný
tuhé lepidlo
nůžky
modelína
fixy
pracovní oblečení

Zakupte, prosím, dětem pomůcky před začátem školního roku, ať můžeme hned v září začít pracovat. Děkuji za spolupráci.

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Důležité informace týkající se
COVID-19.

PLACENÍ OBĚDŮ

Informace k placení obědů v letošním roce.

ZAJÍMAVÁ AKCE

Den deskových her pořádá Rotaract klub Most. Odkaz najdete na https://www.muzeummost.cz/cz/vystavy-akce/den-deskovych-her

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy