• image 409
  • image 412
stranka-zakladni-skola-obrnice-okres-most-prispevkova-organizace-2

Milí rodiče,
povedu pro Vás tyto stránky, budu vkládat fotografie z různých akcí a aktivit dětí, také zde najdete důležité informace, které se budou týkat provozu školy a práce vašich dětí. Do Žákovských knížek jsme vlepily uživatelské jméno a heslo pro vstup do elektronické žákovské knížky. Budu velmi ráda, pokud se mi ozvete, že jste se v pořádku dostali na stránky školy i na elektronickou ŽK. Od příštího roku (2.třída)  budeme již aktivně používat, a proto bych byla ráda, abyste omluvenky, popřípadě dotazy nebo žádosti na schůzky, posílali přes stránky. Můžete používat ještě notýsky, samozřejmě, ale aktivita se cení :-).
Vzhledem k tomu, že je zítra uděleno Ředitelské volno, mají děti více úkolů než obvykle. Prosím, prohlédněte pracovní sešity, úkoly jsou označené červeným puntíkem, každý úkol podepište. Zkontrolujte a podepište ŽK a notýsek, zkontrolujte penály, jestli děti mají ořezané pastelky a tužky. Potřebujeme ořezávátko, gumu, propisovačky, pera vyndejte, nepotřebujeme!!
Všechny pracovní sešity zabalte, děkuji. Máte také úkol, aby Vám to nebylo líto :-)...natrhejte spolu s dětmi písmenko Ee, čtete prosím písmenka ( AaáÁ, Oo..)...můžete diktovat písmenka a děti vytahují z desek.. Trénujte již od začátku, moc děkuji za spolupráci a trpělivost.
Pokud jste šikovní a našli jste tyto stránky, napište mi, prosím, vzkaz do elektronické ŽK...stačí jen, že jste četli a já budu vědět, že jsme ve spojení. Moc děkuji F.
KONZULTAČNÍ HODINY
Pondělí - 11.30- 12.30 hod.
po předchozí domluvě

Rozvrh hodin - zatím orientační, do provedení oprav školy

Zápis z třídní schůzky

NÁŠ PRVNÍ DEN - 1. září 2021