Informace pro deváťáky

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMAČKY

Logo ČT EDU

Čekají vás letos přijímací zkoušky na střední školu? Co všechno z učiva, které jste probírali devět let, je podstatné, na co se máte zaměřit a co zlepšit? V tom všem vám může pomoci i portál ČT EDU, největší portál vzdělávacích videí.

Je pro vás připraven základní přehled i hloubkový ponor do okruhů, které se u přijímaček na střední školy standardně objevují a pravděpodobně tam budou čekat i letos. Ve videích vybraných z pořadu Škola doma vám látku vysvětlí a v pracovních listech si pak ověříte, jak moc jste jí porozuměli. S námi se můžete připravovat, kdykoliv a kdekoliv se vám to hodí, tak dlouho, dokud si nebudete jistí, že probíranému tématu skutečně rozumíte. Přijímačky za vás neuděláme, ale pomůžeme vám s přípravou tak, abyste je zvládli nejlépe, jak můžete. Hodně štěstí.

ODKAZ PRO VSTUP NA PORTÁL

ČŠI - PODPORA ŽÁKŮ NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY

Obrázek obsahuje fotografii mobilu, text a QR kódy.Aplikace InspIS SETmobile je ke stažení zdarma prostřednictvím App Store, Google play nebo Windows Store (podle toho, jakým operačním systémem je příslušný chytrý telefon nebo tablet vybaven). Stačí zadat název inspis a následně aplikaci stáhnout. Po otevření aplikace se uživatel zaregistruje a následně v nabídce testů (Domácí testování) uvidí všechny dostupné testy (s logem CERMAT). Vybraný test vyplní a zobrazí se mu vyhodnocení včetně úspěšnosti v jednotlivých otázkách.
Bližší informace o použití a přístupu k testům najdete také v dopise České školní inspekce ZDE.